%62 indirimli
Daha Büyük Göster
TepeHome

DELWOOD AÇILIR YEMEK MASASI 160-200

Ürün Kodu : DLW01MS811
5.833,33
2.240,00
0 Yorum | Yorum Ekle
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • PDF
 • Siyah rengin şıklığı ile prinç tonlarının ışıltısı Delwood koleksiyonunu öne çıkarıyor. Yemek odası takımı, TV ünitesi, koltuk takımı ve tamamlayıcı sehpa grubu ile koleksiyonun parçalarını oluşturuyor. Çağdaş bir tasarım anlayışı ile yorumlanan Delwood, şehir hayatında modern şıklığı konfor ile buluşturmak isteyenlere hitap ediyor. Yemek masası tablasında dikkati çeken taş desen ve konsolda kullanılan ahşap kapak birlikteliği takıma zenginlik katarken kapaklardaki 3 boyutlu çizgisel hareket yemek odasına dinamizm veriyor. İğne ayaklar masaya zarif bir dokunuş katarken, siyah renk şıklığı pekiştiriyor.Kulp detaylarında kullanılan doğal ahşabın sıcak dokunuşuna, pirinç tokalarla ışıltı ekleniyor. Fonksiyonel özelliklerin de göze çarptığı yemek odası takımında büyüyebilir masa küçük metrekarelerde verimli alan kullanımı sunuyor. Parmak izlerini gizleyen mat siyah lake boya ürüne asil ve şık bir ifade katarken kullanım konforunu beraberinde getiriyor
  AĞIRLIK : 1 KG
  GENİŞLİK : 160 CM
  DERİLİNLİK : 100 CM
  YÜKSEKLİK : 75 CM
  MALZEME :
  RENK :
  Garanti Bilgisi
  :
  "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/arızalı çıkması halinde 444 6 999 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. "
 • İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/arızalı çıkması halinde 444 6 999 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. "
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.