Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Digi-Glass Atatürk Cam Tablo

Ürün Kodu : 2029922
1.250,00
Kargoya Planlanan Teslimat: 02.03.2024
WhatsApp Görsel 2023-10-16 saat 17.43.51_6377fa8f.jpg (38 KB)
Uzunluk: 50 cm Genişlik: 120 cm

Malzeme:Cam

Kuru bez ya da toz alıcı tüylerle kolaylıkla ve sorun yaşanmadan temizlenebilir.

Cam üzerine UV baskı yapıldığından kanvas gibi malzemelerde görülen bozulmalar yaşanmaz, duvarlarınızda uzun yıllar eskimeden, bozulmadan kullanılabilir.

Ürünlerimizde 4 mm kalınlığında 1. Kalite Clear Float cam kullanıyoruz.

Baskı yapılmadan önce camlarımızı özel makinelerde yıkıyor kenarların keskinliğini gidermek için rodaj uygulaması yapıyoruz.

Ürünleri dayanıklı ve güvenli hale getirmek ve olası kırılmalarda keskin olmayan küçük parçalara ayrılmasını sağlamak için temper işlemi uyguluyoruz.

Son teknoloji makinelerimiz sayesinde aldığımız HD kalitesinde yüksek çözünürlüklü kusursuz baskılarımızda uluslararası standartlardaki UV boyalar kullanıyoruz.

Paket içerisinde bulunan aparatlar sayesinde son derece kolay ve pratik bir şekilde montaj imkanı sağlıyoruz.

Ürünlerimizi nakliye esnasındaki kırılmaları önlemek adına straforlu ve mukavemeti yüksek kolilerde sevk ediyoruz.

Kutu içeriğinde 1 Adet Cam Tablo, 1 Adet Askı Aparatı pratik montaja hazır olarak gönderilmektedir.

Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.