sadsad x
asdasd
%15 indirimli
Daha Büyük Göster
TepeHome

EASY GO 4 ÇEKMECELİ ŞİFONYER YEŞİL

Ürün Kodu : 1002747
3.564,71
3.030,00
0 Yorum | Yorum Ekle
Alışveriş Listeme Ekle
Kargoya Planlanan Teslimat
:
28.12.2020
ONLİNE ÖZEL ETİKET-01.png (46 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • Bu ürünler CARRA KIDS tarafından gönderilecektir.
  Renk : Mint Yeşili/Fildişi
  Avrupa normlarında yüksek yoğunluklu 780-800 kg/m3 1.sınıf Mdf’den üretilmiştir.
  Dünya Standartlarıyla uygunluğu kanıtlanmış su bazlı boyası sayesinde, zehirli gaz salınımı sıfıra indirilen tüm Carra Kids ürünleri, bebek ve çocuklarımızın sağlığını düşünürken gelişimlerini etkileyecek etmenleri de yok eder. Onların sağlık ve güvenliğini en az siz ebeveynleri kadar önemser.
  4 çekmecesi bulunan Easy Go şifonyerimiz, geniş iç tasarımıyla çocuğunuzun eşyalarını rahatça yerleştirmeniz ve depolamanız için geniş kullanım alanı sunar. Çekmecelerinde kullanılan Hettich marka frenli ray mekanizması, çekmecenizi açıp kapatırken hareketin yumuşak ve sessiz olmasını sağlar. Böylece bebeğiniz mışıl mışıl uykusuna huzur içerisinde devam edebilir.

  GENİŞLİK : 89.900 CM
  DERİLİNLİK : 54.600 CM
  YÜKSEKLİK : 98.500 CM
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.