ASTORIA SÜRME KPKLI GARDIROP AKSESUARSIZ

6.562,00TL 13.124,75TL
Ürün Kodu: AST51GR671

"Modern yaşamı kucaklayan Astoria Koleksiyonu, üst yüzeylerde mermer görünümlü laminat ile gövde renginin bütünleşen uyumunu sunmaktadır. Yemek odası, bronz görünümlü özel kulpları, üst yüzey laminatla uyumlu ahşap ayakları, bronz aynası, dokulu gövde kaplaması ile stil sahibi ve sıradanlıktan uzak karakterini evinize taşır."

Çekmecelerde yavaşlatıcı ray, kapaklarda yavaşlatıcı menteşe kullanılmıştır. Bu sayede sert ve hızlı kapanmalar engellenerek konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunulmaktadır. Sürme kapaklı gardırobun  terazili kurulumu özellikle kayar kapakların düzgün çalışması için çok önemlidir. Tepe Home’ a patentli  dolap içinden ayarlanabilir baza ayakları ile bu sağlanmaktadır. Üst rafta yer alan opsiyonel asansör askısı ile askıdaki giysilere daha rahat ulaşılmaktadır. Dolap iç yanlarında yer alan şerit led ,dolap içine estetik bir aydınlatma sunmaktadır. opsiyonel pantolonluk aksesuarı gardırop içinde farklı  depolama sekli sunmaktadır. Opsiyonel çekmece modülü ile dolap içi kullanımı çeşitlenmektedir.

SİZE ÖZEL

Has no item to show!

MALZEME ÖZELLİKLERİ
Gövde ve kapaklar register (gerçek ahşap dokusu) yüzeyli melamin kaplı yonga levha, üst tabla ve iç çekmeceler taş desen ve dokulu laminant panel ,ürünle uyumlu renkli özel tasarım kulplar, ayaklar melamin rengine uyumlu boyalı masif ahşap malzemelidir.

İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.

ÜRÜN BOYUTLARI
AĞIRLIK
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
1.00 kg
253.60 cm 71.30 cm 230.00 cm
MALZEME
SUNTALAM+MASİF

PLANLANAN TESLİMAT
3 gün sonunda kargoya teslim.