sadsad x
asdasd
Yeni
Daha Büyük Göster
TepeHome

EDGE GARDIROP FİLDİŞİ

Ürün Kodu : 1002768
Alışveriş Listeme Ekle
Kargoya Planlanan Teslimat
:
23.11.2020
web-sitesi-etiket.png (47 KB)
ONLİNE ÖZEL ETİKET-01.png (46 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • Bu ürün Carra Kids tarafından gönderilecektir.
  Avrupa normlarında yüksek yoğunluklu 780-800 kg/m3 1.sınıf Mdf’den üretilmiştir.
  Dünya Standartlarıyla uygunluğu kanıtlanmış su bazlı boyası sayesinde, zehirli gaz salınımı sıfıra indirilen tüm Carra Kids ürünleri, bebek ve çocuklarımızın sağlığını düşünürken gelişimlerini etkileyecek etmenleri de yok eder. Onların sağlık ve güvenliğini en az siz ebeveynleri kadar önemser.
  3 kapağı bulunan Edge gardırobumuz, geniş iç tasarımıyla çocuğunuzun eşyalarını rahatça yerleştirmeniz ve depolamanız için geniş kullanım alanı sunar. Gardırop içerisinde bulunan 5’i dar, 4’ü geniş olmak üzere toplam 9 raf, büyüdükçe ihtiyaçları da değişen bebeklerimize uyum sağlaması ve her daim onlarla ilgilenen ebeveynlerine optimum kullanım alanı sağlaması için raf yükseklik ölçüsü ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Edge Gardırop, içerisindeki ledli ve sensörlü askı borusu sayesinde kapağını açar açmaz dolabınız aydınlanmasını ve çocuğunuzun eşyalarını rahatça yerleştirebilmenizi sağlar.
  Her detayında bebeğinizin güvenliğini ve ebeveynler için kullanım kolaylığını hedefleyen Edge, kapaklarında kullanılan Blum Inserta marka menteşeler sayesinde kapaklarının dışa açılabilmesini sağlar. Böylece ufak bebeğiniz büyüyüp minik haylazlıklar peşinde koşarken gardırop kapakları onun yoluna çıkamaz.

  GENİŞLİK : 136.600 CM
  DERİLİNLİK : 52.900 CM
  YÜKSEKLİK : 200 CM
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.