sadsad x
asdasd
Yeni
Daha Büyük Göster
 • 3D
  İNCELE
  X
TepeHome

EDGE KOMODİN FİLDİŞİ

Ürün Kodu : 1002773
Alışveriş Listeme Ekle
Kargoya Planlanan Teslimat
:
23.11.2020
ONLİNE ÖZEL ETİKET-01.png (46 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • Bu ürün Carra Kids tarafından gönderilecektir.
  Avrupa normlarında yüksek yoğunluklu 780-800 kg/m3 1.sınıf Mdf’den üretilmiştir.
  Dünya Standartlarıyla uygunluğu kanıtlanmış su bazlı boyası sayesinde, zehirli gaz salınımı sıfıra indirilen tüm Carra Kids ürünleri, bebek ve çocuklarımızın sağlığını düşünürken gelişimlerini etkileyecek etmenleri de yok eder. Onların sağlık ve güvenliğini en az siz ebeveynleri kadar önemser.
  Bebeğinizin ufacık olduğu bebeklik döneminde ürünümüzü meşe alt açma ünitesi ile birlikte kullanarak bez değiştirme maceralarınızda işinizi kolaylaştırabilir, bebeğinizin bezini daha güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz.
  3 çekmecesi bulunan Edge şifonyerimiz, geniş iç tasarımıyla çocuğunuzun eşyalarını rahatça yerleştirmeniz ve depolamanız için geniş kullanım alanı sunar. Çekmecelerinde kullanılan Hettich marka frenli ray mekanizması, çekmecenizi açıp kapatırken hareketin yumuşak ve sessiz olmasını sağlar. Böylece bebeğiniz mışıl mışıl uykusuna huzur içerisinde devam edebilir.

  GENİŞLİK : 51.700 CM
  DERİLİNLİK : 47 CM
  YÜKSEKLİK : 52.300 CM
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.