NOVALLI KONSOL

3.798,00TL 14.066,67TL
Ürün Kodu: NVL01KN782

Novalli takım Art Deco sitili ile tasarlanmış bir yemek odası takımıdır. Bu stilin en önemli özelliği geometrik  formlarla yaratılan günümüze uyarlanan modern bir üslubu yansıtmasıdır. 

Konsol kapaklarında içte ve dışta kullanılan  geometrik CNC desenler  sandalye  kumasına işletilerek, görünür olan  sırt kısmında kullanılmıştır. Konsol ve yemek masasını bütünleyen bu detay dünyada trend olan  bir uygulamadır. 

Konsol gövdesi kalın meşe kaplamalı malzemelidir. Kaplama ve cila uygulamamız üretimimizden zanaatkâr  bir işçiliğin yansımasıdır. 

Mevcuttaki krom  metal sehpa ve dresuar ve kitaplık modellerimiz ile Novalli takımı tamamlayabiliriz. Ürünler de monte çözülmüştür. 

Novalli takımı yeni koltuk modellerimiz  ile (Vogue, ,Lauren )kullanabiliriz. Bu döşemeli ürünlerimizin metalik renkli  baza ve detay çözümleri bunu desteklemektedir.SİZE ÖZEL

Has no item to show!

Konsol gövdesi ve kapakları mdf üzeri kum beji lake boya, Alt ve üst tablalar cam cilalı mdf  üzeri kalın meşe kaplamalı panel; ayaklarda masif malzeme kullanılmıştır. 

Ayaklarında kullanılan krom sıvama aksesuarlar konsolun krom kulpları ile renk uyumludur..

Çekmecelerde tam açılım yavaşlatıcı ray, kapaklarda yavaşlatıcı menteşe kullanılmıştır. Bu sayede sert ve hızlı kapanmalar engellenerek konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunulmaktadır

İstanbul, Ankara , İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir.Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.


ÜRÜN BOYUTLARI
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
220.00 cm 48.00 cm 94.00 cm
MALZEME
KAPLAMA+MASİF
PLANLANAN TESLİMAT
3 işgünü içinde kargoya teslim.