sadsad x
asdasd
Yeni
Daha Büyük Göster
TepeHome

GLORIA YUVARLAK MASA

Ürün Kodu : GLR02MS863
Alışveriş Listeme Ekle
Kargoya Planlanan Teslimat
:
28.10.2020
web-sitesi-etiket.png (47 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • 2 YIL GARANTİLİDİR.
  Görkem ve Asaletin Yeni Adı; Gloria

  İspanyolca “şan” anlamına gelen Gloria; görkem ve asaletin yanında getirdiği soğukkanlılığı eskitme tarzıyla kırarak, modernize edilmiş tavrıyla fark yaratıyor.

  Yemek masaı, hardal sarısı döşenen sandalyeleri ile modern ve asil bir tavır kazanıyor. Gloria; uzun ve keyifli sohbetlerin eşlik ettiği sofralara, natürel bir atmosfer sunmayı amaçlıyor. Meşe ağacından yakma tekniğiyle elde edilen yemek masaları, yuvarlak ve dikdörtgen seçenekleriyle farklı büyüklükteki evlere ve farklı zevklere uyum sağlayabilmek için düşünülmüştür.

  Masa tablası ve ayaklar masiftir.

  Ürün sadece yuvarlak masadır, sandalyeler ayrı satılmaktadır.

  GENİŞLİK : 153.400 CM
  DERİLİNLİK : 153.400 CM
  YÜKSEKLİK : 75.100 CM
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.