Üyelik

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
www.tepehome.com.trüzerinden sipariş oluşturabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formumuzu kullanarak birkaç adımda sitemize hızlıca üye olabilirsiniz.


Üye olurken hangi bilgileri vereceğim?
tepehome.com.tr’ye üye olurken sizden ad soyad, e-posta adresi, cinsiyet ve doğum tarihi gibi sizi tanıyabileceğimiz temel bilgiler istenmektedir. Bilgileriniz sadece tepehome.com.tr tarafından kullanılacaktır. Detaylı bilgi için “Gizlilik İlkeleri”mizi okuyabilirsiniz


Üyelik şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Hesabım alanının altındaki Parolamı unuttum bölümünden yeni şifre girişini sağlayabilirsiniz. Yeni şifreniz ile birlikte üye girişi yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeni öneririz.


Siparişler


Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?
Sitemizin üst tarafında yer alan arama kutusuna incelemek ve satın almak istediğiniz ürüne ait bilgileri yazarak arama yapabilirsiniz.


Sepetime eklediğim ürünler benim için rezerve edilir mi?
Sepetinize eklediğiniz ürünler satın alma sürecinde ürünün stoğu tükenene kadar sepetiniz de kalır fakat sizin adınıza rezerve edilmez.


Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?
Üye girişi yapıp, hasabım sayfasına girerek siparişlerinizi listeleyebilir burada siparişlerinizle ilgili son durumu görebilirsiniz.


Siparişimi iptal etmek/değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
İptal, iade, değişim ile ilgili tüm sorularınızı iade, iptal ve değişimler konu başlığımızda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.


Ödeme


Siparişimi nasıl ödeyebilirim?
tepehome.com.tr'den vereceğiniz siparişlerinizi kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde 3D secure servisi kullanılmaktadır.


Teslimat Kargo


Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?
tepehome.com.tr üzerinden verilen aksesuar siparişlerinizin gönderimi ARAS Kargo firması ile sağlanır.
Mobilya gönderimleri ise Horoz lojistik firması ile gönderilmektedir.


Kargo ücreti ne kadar?
tepehome.com.tr siparişlerinizde 150 TL ve üzeri bütün alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


Sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilir?
 
tepehome.com.tr üzerinden verilen siparişler 7gün içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ilk iş günü işleme alınacaktır.
 
Siparişim kargoya teslim edilmiş. Kargo takibini nasıl yapabilirim?
Siparişiniz kargoya verildiğinde e-mail ile kargo takibi hakkında bilgilendirilirsiniz.
 
İade


Siparişimi iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?
tepehome.com.tr üzerinden oluşturduğunuz siparişlerizi hızlı ve kolayca iade edebilirsiniz.  İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmasına dikkat ederek ARAS kargo firması ile tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Mobilya iadeleri için  çağrı merkezimiz ile iletişime geçilmelidir. 444 6 999
 
Cayma hakkımı nasıl kullanabilirim?
Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğinizi telefon, e-mail ya da dilekçe ile bildirmeniz gerekmektedir.


Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 
İade sürecinde kargo ücreti kime aittir?
www.tepehome.com.trde 30 gün içindeki bütün iade işlemlerinde kargo ücreti Tepe Home tarafından ödenmektedir.
İade gönderimleriniz ARAS Kargo firması ile karşı ödemeli olarak yapılmalıdır. Farklı kargo firması ile yapılan gönderi ücretleri tarafınıza ait olacaktır.


 Siparişimi iptal etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
Siparişinizi verdikten sonraki iade işlemleri için 444 6 999 numaralı tepehome.com.tr Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.