OSCAR KONSOL
-58%

OSCAR KONSOL

4.359,60TL 10.380,00TL
Ürün Kodu: OSC01KN546

GEÇMİŞTEN GELEN SICAKLIK...
"Oscar Yemek Grubu son dönemlerin en önemli trendlerinden birine imza atar nitelikte. Moda dünyasının ‘kış romantizmi’ olarak vurguladığı bu akımda klasizm ve oryantal kurgular bir arada işleniyor. Sanatsal detayları kıyafetlere taşıyan moda dünyası, sade ve yalın çerçeveler içinde kıvrımlar, ışıltılar ve hisleri ön plana çıkaran dokular içinde sakin bir asalet, naif bir kış romantizmi yaşatıyor. Oscar ise işte bu trendin dekorasyondaki temsilcisi. Lüks dokuların tercih edildiği, parlak lake yüzeylerin öne çıktığı, prestijli ürünlerle kurgulanan Oscar, tasarımlarında modernizmi süslüyor, mimari sadeliği Rönesans’tan aldığı kodlarla yoğuruyor. Dekoratif, yaldızlı yüzeyler ve ince işçiliğin sergilendiği detaylarla dolu koleksiyon göz dolduruyor."

SİZE ÖZEL

Has no item to show!

Konsol modülünde yan tablalar, kapaklar ve çekmece klapaları mdf üzeri inci beyazı boyalı parlak lake kullanılmıştır, ürün ayaklarında masif malzeme kullanılmıştır.

Çekmecelerde yavaşlatıcı ray, kapaklarda yavaşlatıcı menteşe kullanılmıştır. Bu sayede sert ve hızlı kapanmalar engellenerek konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım sunulmaktadır.

Ürünle uyumlu gümüş eskitme kaplamalı özel tasarım kulplar kullanılmıştır.

İstanbul, Ankara , İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.ÜRÜN BOYUTLARI
AĞIRLIK
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
153.00 kg
212.00 cm 46.00 cm 102.00 cm
MALZEME
LAKE
PLANLANAN TESLİMAT
3 işgünü içinde kargoya teslim.