sadsad x
asdasd
%40 indirimli Yeni
Daha Büyük Göster
TepeHome

SIDE BY SIDE ANNE YANI BEŞİK GRİ

Ürün Kodu : 1002761
4.566,67
2.740,00
0 Yorum | Yorum Ekle
Alışveriş Listeme Ekle
Kargoya Planlanan Teslimat
:
23.10.2020
ONLİNE ÖZEL ETİKET-01.png (46 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • PDF
 • Bu ürünler CARRA KIDS tarafından gönderilecektir.
  Renk : Soft Gri/Fildişi
  MDFAvrupa normlarında yüksek yoğunluklu 780-800 kg/m3 1.sınıf Mdf’den üretilmiştir.
  Dünya Standartlarıyla uygunluğu kanıtlanmış su bazlı boyası sayesinde, zehirli gaz salınımı sıfıra indirilen tüm Carra Kids ürünleri, bebek ve çocuklarımızın sağlığını düşünürken gelişimlerini etkileyecek etmenleri de yok eder. Onların sağlık ve güvenliğini en az siz ebeveynleri kadar önemser.
  Günün çoğunu uyuyarak geçirecek bebeğiniz düşünülerek yatak altı tabanı, onun en sağlıklı ortamda mışıl mışıl uyuyabilmesi için yatağın hava almasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  Hepsi bir arada bulunan 5 farklı modeliyle bebeğinizle birlikte büyüyen çözümler yaratır. Anne yanı beşik olarak yolculuğuna başlayan Side by Side, yenidoğan bebeğinizin yatağın yanında her an müdahale edebileceğiniz bir yakınlıkta olmasını ve bebeğinizin anne kokusunun güveni içerisinde uyumasını sağlar. Ebeveyn yatağına sabitlenebilme özelliği sayesinde bebeğiniz için oldukça güvenlidir. Bebek beşiğine dönüşebilmesi sayesinde büyüyen bebeğinizin huzurlu uykusunu devam ettirir, ardından çocuk yatağı olarak da konfor sağlamaya devam eder. Çocuğunuz büyürken ihtiyaçları doğrultusunda oturma koltuğu ve masa olarak da kullanılabilen Side by Side, bebeğiniz ile yan yana büyüyerek yıllarca onun ihtiyaçlarına göre şekillenir. 0-6 ay anne yanı beşik olarak kullanabileceğiniz Side by Side‘ı dilerseniz 0-3 yaş arası beşik, 3-5 yaş arası çocuk yatağı formunda, 5 yaş sonrasında ise ihtiyacınız doğrultusunda oturma koltuğu veya çalışma masası olarak da kullanabilirsiniz. Tekerlekli oluşu size, Side by Side’ı her formdayken istediğiniz odaya rahatça götürebilme kolaylığını verir.

  GENİŞLİK : 124.200 CM
  DERİLİNLİK : 70.800 CM
  YÜKSEKLİK : 91 CM
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir.
 • Mobilya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.