sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Spring Dolap Classic

Ürün Kodu : 1003200
3.812,50
Kargoya Planlanan Teslimat
:
26.05.2022
4.JPG (45 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Spring Dolap, modern yaşam alanlarının son derece kullanışlı ve bir o kadar da estetik bir parçası olarak öne çıkacak.

  Kaliteli malzemenin Metin Nergiz’in şık tasarımıyla şekillendiği Spring ahşap dolap, ev ve ofislerin dolap ihtiyacına renkli ve modern bir çözüm sunuyor.

  Son derece kullanışlı olmasının yanı sıra dilediğiniz zaman dolap, dilediğiniz zaman da çalışma masası olarak kullanılabilir.

  Ortamlara farklı bir hava katacak olan ürün, farklı tonların hâkim olduğu, farklı tasarımlara sahip yaşam alanlarına mükemmel uyum sağlayacak dört farklı desen seçeneği ile gelmektedir.

  75x40x110 ölçüleri ile sizlere sunulan Spring dolabın gövdesinde suya dayanıklı kontraplak, kapaklarında MDF üzeri meşe kaplama üzerine dijital baskı, iç çekmecelerinde limba masif ve ayak detaylarında kayın masif kullanılmıştır.

 • Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.