sadsad x
asdasd
%15 indirimli
Daha Büyük Göster

Tavşan Komodin Meşe

Ürün Kodu : 1002607
227,94
193,75
Kargoya Planlanan Teslimat
:
23.05.2021
4.JPG (45 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • Genişlik: 45cm
  Yükseklik: 38cm
  Derinlik: 35cm
   
  Komodin Özellikleri (%100 MDF)
   
  ⦁ E1 Sertifikalı 1.Kalite %100 MDF malzemeden üretilmiştir.
  ⦁ Tehlikesiz tasarıma sahiptir. Komodin köşeleri tamamen yuvarlatılmıştır. Ev kazalarında kişiye verecek zararı en aza indirmektedir.
  ⦁ Çekmece mekanizmalarında çift açılımlı tam teleskobik raylar kullanılmıştır.
  ⦁ Alman Menşeili Minifix Sistemi ile kurulmaktadır. Defalarca söküp takma işlemi görse bile deformasyona uğramamaktadır.
  ⦁ Kurşun içermeyen 0,80mm PVC Kenarbandı kullanılmıştır.
  ⦁ Kolay temizlik için yüksek ve sudan etkilenmez ayaklar kullanılmıştır.
  ⦁ 7 Yıl Garantilidir.
  Genişlik : 45 cm
  Derinlik : 35 cm
  Yükseklik : 38 cm
 • Bu ürün babydarling firması tarafından gönderilecektir. Montaj hizmeti fiyata dahil değildir. Montaj klavuzu paket içerisinde bulunmaktadır."Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Kurulumu ve montajı Tepehome ekipleri dışında yapılan ürünlerde bir hasar olması halinde iade kabul edilmemektedir. Ürünler Yurtiçi Kargo firması ile gönderilecektir. Kargo firması kata çıkarma hizmeti bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.