Ürünlerim bana nasıl teslim edilecek?

 

Teslimat türü aldığınız ürüne göre değişiklik göstermektedir. Aksesuar ürünlerinde Aras kargo firması ile gönderim yapmaktayız. Mobilya grubu ürünlerimiz ise Horoz lojistik ile sevk edilmektedir. Montaj gerektiren ürünler ise mobiljet ile teslimatı yapılmaktadır.

 

Montajlı ürünlerin kurulumunu nasıl yapacağım?


Montaj gerektiren ürünlerde yanlızca İSTANBUL-ANKARA- İZMİR şehirlerine hizmet vermekteyiz. Mobiljet taşıma ve montaj firması ürünlerinizi size teslim edip bedelsiz olarak kurulumunu gerçekleştirmektedir. Yukarıda belirten şehirler harici satın almalar için Horoz lojistik ürünlerin size teslimini sağlayacak, kurulum ise sizin tarafınızdan yapılacaktır.

 

 

Kargolu ürünlerde kargo ücreti ne kadar?


-

150 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde kargo ücretsizdir.. 150 TL altındaki siparişler için sadece 9,90 TL kargo ücreti sipariş tutarına eklenmektedir.

Kargolu ürünüm planlanan teslimat tarihinde gelmedi, ne yapmalıyım?


-

Ürünlerimiz, sipariş verildikten sonra hazırlanmaya başlıyor. Siparişi verdiğiniz andan itibaren ürününle ilgili süreci sıkı bir şekilde takip ediyoruz. Fakat nadiren üretime ya da kargoya bağlı nedenlerden gecikme yaşanabilir. Siparişinizdeki herhangi bir gecikme olması halinde 444699 iletişim hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Toplu sipariş vereceğim, fakat ürünleri farklı adreslere teslim edebilir misiniz?


-

 Bir sipariş için yalnızca bir tane adres belirtebilirsiniz. Eğer farklı adreslere ürün göndermek isterseniz, göndermek istediğiniz her bir adres için ayrı ayrı sipariş oluşturmalısınız.

Faturam bana nasıl gönderilecek?


-

E-arşiv sistemi ile çalıştığımız için faturanı e-posta adresine gönderilmektedir. 

Teslimat adresini yanlış yazdım, ne yapmalıyım?-

Siparişiniz sisteme yansımı , paketlenip kargo teslimatı yapıldıktan sonra sistemde adres değişikliği yapmamız mümkün değil. Fakat siz yardımcı olmak adına  Müşteri hizmetlerimize bilgi verirseniz, ürünün kargo sürecine manuel müdahale ederek yeni adrese yönlendirilmesini sağlayabiliriz.

Resmi Tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

-

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır, takip eden ilk iş günü kargo teslimatları sıra ile gönderilecektir.