sadsad x
asdasd
Daha Büyük Göster

Trezza Seramik Tabak

Ürün Kodu : 2020197
250,00
Kargoya Planlanan Teslimat
:
18.12.2021
4.JPG (45 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • Geniş çanak formuyla çok amaçlı kullanıma imkân verir, konumlandığı mekânlara zarif bir hava katar.Zaman zaman değişiklik yapmayı sevenler için eşsiz tasarımı sayesinde farklı kullanım olanakları da sunar.

  İsterseniz dibine dekoratif çakıl taşları yerleştirip, suda yüzen mumlar ve yapraklar ile oluşturacağınız aranjmanı yemek masanızın ortasına yerleştirip, şık bir sunumla konuklarınızı ağırlayabilirsiniz ya da antre, hol gibi sirkülasyonu yoğun mekânlarda iseramik kokulu kuru çiçeklerle doldurarak hem harika bir dekoratif objeyi sergilemiş hem de güzel kokunun tüm evi sarmasını sağlamış olursunuz.

  Genişlik : 0 cm
  Derinlik : 30 cm
  Yükseklik : 15 cm
  Malzeme : SERAMİK
 • Ürün tedarikçi firma ürünü olup, tedarikçi firma tarafından gönderilecektir.Ürünler belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.