sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Twins İç İçe Geçmiş Sehpa

Ürün Kodu : 1001595
10.266,67
Kargoya Planlanan Teslimat
:
18.06.2022
4.JPG (45 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Birbiriyle uyumlu içe içe geçebilen özel tasarım sehpa modelimiz ile hem orta hem de yan sehpa ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsterseniz farklı odalarda farklı tasarımlarla kullanabilir isterseniz de beraber kullanabilirsiniz.  Kaliteli malzemesiyle hem modern hem de şık görünüşü aynı anda yakalayabilirsiniz. 

  Nerelerde Kullanılabilir? Salon, oturma odası dekorasyonlarında veya dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  Ürün Ölçüleri
  Orta Sehpa: Genişlik: 120, Derinlik: 60 cm, Yükseklik: 50 cm
  Yan Sehpa: Genişlik: 50 cm, Derinlik: 50 cm, Yükseklik: 45 cm


  Ağırlık Ürün ortalama 33 kg'dır.

  Kullanılan Malzeme Ayak: Metal, Tabla: Şeffaf Cam, Ceviz Mdf-Lam, Mermer, 

 • Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.