OSCAR MASA

3.213,00TL 7.140,00TL
Ürün Kodu: OSC01MS546

GEÇMİŞTEN GELEN SICAKLIK...
"Oscar Yemek Grubu son dönemlerin en önemli trendlerinden birine imza atar nitelikte. Moda dünyasının ‘kış romantizmi’ olarak vurguladığı bu akımda klasizm ve oryantal kurgular bir arada işleniyor. Sanatsal detayları kıyafetlere taşıyan moda dünyası, sade ve yalın çerçeveler içinde kıvrımlar, ışıltılar ve hisleri ön plana çıkaran dokular içinde sakin bir asalet, naif bir kış romantizmi yaşatıyor. Oscar ise işte bu trendin dekorasyondaki temsilcisi. Lüks dokuların tercih edildiği, parlak lake yüzeylerin öne çıktığı, prestijli ürünlerle kurgulanan Oscar, tasarımlarında modernizmi süslüyor, mimari sadeliği Rönesans’tan aldığı kodlarla yoğuruyor. Dekoratif, yaldızlı yüzeyler ve ince işçiliğin sergilendiği detaylarla dolu koleksiyon göz dolduruyor."

SİZE ÖZEL

Has no item to show!

Masa üst tablası mdf üzeri inci beyazı boyalı parlak lake kullanılmıştır. Masa ayağında mdf üzerindeki polyester döküm ile kıvrımlı form daha başarılı verilmiş, ayak hafifletilmiştir. inci beyazı boyalı parlak lake boyalıdır.

İstanbul, Ankara , İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.ÜRÜN BOYUTLARI
AĞIRLIK
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
94.00 kg
180.00 cm 100.00 cm 76.00 cm
MALZEME
LAKE
PLANLANAN TESLİMAT
3 işgünü içinde kargoya teslim.