DELWOOD AÇILIR YEMEK MASASI 160-200

2.184,00TL 5.882,35TL
Ürün Kodu: DLW01MS811

Siyah rengin şıklığı ile prinç tonlarının ışıltısı Delwood koleksiyonunu öne çıkarıyor. Yemek odası takımı, TV ünitesi, koltuk takımı ve tamamlayıcı sehpa grubu ile koleksiyonun parçalarını oluşturuyor. Çağdaş bir tasarım anlayışı ile yorumlanan Delwood, şehir hayatında modern şıklığı konfor ile buluşturmak isteyenlere hitap ediyor. 

Ürün online stoklarımızda bulunmamaktadır.
Mağazalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

SİZE ÖZEL

Has no item to show!

Yemek masası tablasında dikkati çeken taş desen ve konsolda kullanılan ahşap kapak birlikteliği takıma zenginlik katarken kapaklardaki 3 boyutlu çizgisel hareket yemek odasına dinamizm veriyor. İğne ayaklar masaya zarif bir dokunuş katarken, siyah renk şıklığı pekiştiriyor.Kulp detaylarında kullanılan doğal ahşabın sıcak dokunuşuna,  pirinç tokalarla ışıltı ekleniyor.

Fonksiyonel özelliklerin de göze çarptığı yemek odası takımında büyüyebilir masa küçük metrekarelerde verimli alan kullanımı sunuyor. Parmak izlerini gizleyen mat siyah lake boya ürüne asil ve şık bir ifade katarken kullanım konforunu beraberinde getiriyor. 

İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.ÜRÜN BOYUTLARI
AĞIRLIK
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
1.00 kg
160.00 cm 100.00 cm 75.00 cm