MARSILYA YEMEK MASASI

3.557,00TL 8.468,57TL
Ürün Kodu: MRS12YM690

DOĞAL AHŞABIN SICAKLIĞI…
"Fransa’nın provans ışığı hem dekorasyon hem yeme-içme keyfi için birer parola gibi. Bu rüya; bölgenin iştah açan, samimi, rahat ve keyif dolu yaşam tarzı, kendini Marsilya Yemek Odası Grubu’nda da gösteriyor. Açık ton ahşabı mekanın algı noktası kılan Marsilya; camlı vitrini, büfesi, dresuarı, masa-sandalyesi ile bulunduğu mekana coşku ve masumiyet katıyor. Cabriole bacaklar, çekmecelerde sarkıt, kapaklarda düğme eskitme, oksit renkli ferforje kulpları, taçlı formları, sandalye arkasındaki hazeranlı yüzeyleri ve yeşil rengin hafif dokunuşuna sahip natürel ahşap koleksiyonları ile saatlerce süren bir senfoniye dönüşen güzel sofralara da davet ediyor. Marsilya Yemek Odası Grubu’nun patine ahşap masa yüzeyi, başrolü yine açık renkte hazırlanmış hazeran sandalyelerle sürdürüyor."

Takımın  stilini tamamlaması amacı ile siyah  renkli metal aksamlar kullanılmıştır. Kapaklarda klasik, siyah renkli milli menteşeler ve mıknatıs  kullanılmıştır. Kulplar eskitme, oksit  renklidir  ve takımın tarzını tamamlayan stildedir. Çekmecelerde  sarkıt kulp, kapaklarda düğme kulp modeli kullanılmıştır.

SİZE ÖZEL

Has no item to show!

MALZEME ÖZELLİKLERİ
Gövde meşe masif ve kaplamalı mdf; klapalar meşe panel ve kapaklar kaplamalı mdf malzemelidir. Sandalye sırtında, stille uyumlu hazeran malzemesi kullanılmıştır. Arka  yüzeyi panel malzemeyle desteklenerek, malzemenin delikli yapısından dolayı oluşabilecek esnemeler ve deformasyonlar için önlem alınmıştır.
İstanbul, Ankara, İzmir şehirlerinde montaj hizmeti fiyata dahildir. Diğer şehirlerde montaj hizmeti verilmemektedir.ÜRÜN BOYUTLARI
AĞIRLIK
GENİŞLİK DERİNLİK Yükseklik
54.00 kg
196.00 cm 105.50 cm 77.20 cm
MALZEME
KAPLAMA+MASİF
PLANLANAN TESLİMAT
3 işgünü içinde kargoya teslim.