Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Hakkımızda
Tepe Mobilya 1969 yılında Sayın Prof. Dr. İhsan DOĞRAMACI öncülüğünde, Bilkent Holding’ bağlı olarak operasyonlarına başlamıştır. Tepe Mobilya ürünleri ile çeşitli ev dekor kategorilerinin tüketiciye sunulduğu Tepe Home Mağazaları ise 1997 yılında ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olarak kurulmuştur. Tepe Home, 51 yıllık sektör deneyimini dünya trendleri ile harmanlayan, sektörü yönlendiren ve büyüten bir sanayi ve perakende şirketidir. 60,000 m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve dünya standartlarında üretim yapan tesisleri ile Türkiye genelinde toplam 19 noktada; 45,000 m2 ‘nin üzerinde satış alanında; 5.000’in üzerindeki ürün çeşitliliği ile hizmet vermektedir.


misyon&vizyon.jpg (195 KB)
kalite.jpg (257 KB)


‘’Mutluluk evinizde başlar’’ felsefesi ile yola çıktığımız ve mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

 

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve standartlar doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

 

Yaratıcı fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Daha İleriye, En İyiye’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.


                                                                                   

geniş ürün yelpaze.jpg (23 KB)Geniş Ürün YelpazesiTepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer almaktadır. Bir evin   veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir   marka; mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve   geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine   sunmaktadır. Mobilya ürün grubu; salon ve oturma odaları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek   odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry   ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde   değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer   almaktadır. Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde   üretmekte  ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı   tedarikçilerle de anlaşmaları bulunmaktadır.
 Aksesuar ürün grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma   ve halı gibi ürünlerden oluşmaktadır. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir   kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik etmektedir.
Tepe Home mağazalarında ortalama 40.000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. Tepe Home mağazalarında her zaman yeni trendlere uygun ürünler sergilenmektedir.


Üretim Tesisleri.jpg (53 KB)Tepe Home Üretim Tesisleri

 Tepe Home mobilyalarının büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmektedir. Tepe Home,   modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve Avrupa Birliği normlarına uygun bir biçimde üretim   yapmaktadır.
 Tepe Home üretim tesisleri, mobilyayla ilgili her türlü hammadde ve malzemeyi kullanabilecek ve   işleyebilecek donanıma ve altyapıya sahiptir.
 Tepe Home üretim tesislerinin esnek üretim yapısı sayesinde, özellikle döşemeli ürünlerde,   müşterilerine çok farklı seçenekler sunulabilmektedir. Müşteriler, Tepe Home mağazalarında   sergilenen yüzlerce koltuk modeli ve kumaş arasından diledikleri kombinasyonu kurabilmekte.

deneyim.jpg (44 KB)51 Yıllık Yaklaşan Deneyim

 Mobilyalarımızı 51 yıllık tecrübemizle, modern teknolojiler kullanarak üretiyoruz. 

malzeme.jpg (49 KB)1.Sınıf Malzeme & İşçilik

 Tasarladığımız ürünleri, kusursuz bir işçilik ve 1. Sınıf malzeme kalitesiyle üretiyoruz. 


trendler.jpg (29 KB)Trend Koleksiyonlar

 Modern yaşamın estetiğinden aldığımız ilhamla, zamanın ruhuna uygun, güncel trendleri yakalayan

 koleksiyonlar oluşturuyoruz.