Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Bilkent Holding

Bilkent Holding Şirketleri Prof. Dr. İhsan DOĞRAMACI tarafından kurulmuştur. İlk şirket olan Dilek İnşaat, 1968 yılında kurulmuş, ardından bugünkü TEPE Mobilya, TEPE Home ve TEPE İnşaat Şirketlerinin temeli olan TEPE Ağaç Metal ve İnşaat Şirketi 1969 yılında hizmete girmiştir.

Bugün Bilkent Holding çatısı altında iştiraklerle birlikte 40'ı aşkın şirket faaliyet göstermektedir. İnşaat, sanayi, bilgi ve iletişim teknolojileri, yatırım ve hizmet sektörlerinde faaliyette bulunan şirketlerin ve Bilkent Holding'in sahibi Bilkent Üniversitesidir.

İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketler; konutlar, eğitim tesisleri, sağlık kompleksleri ve hastaneler, havaalanları ve terminaller, altyapı, boru hatları, enerji santralleri ile prefabrik yapılar konusunda uzmanlaşmıştır.

Grubun sanayi yatırımları; mobilya, mutfak, betopan, kağıt ve mukavva üretimine yoğunlaşmıştır. Bunlarla beraber, matbaa ve ileri teknoloji baskı tesisleri ile 20'yi aşkın fabrika, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde üretim yapmaktadır.

Bilgi iletişim teknolojileri alanında hizmet veren firmalar; sistem entegrasyonu, yazılım, donanım, iletişim, internet servisleri ve eğitim yazılımları konusunda faaliyet göstermektedirler.


Taahhüt ve Projeler Grubu.jpg (31 KB)Taahhüt ve Projeler Grubu

Tepe İnşaat

Tepe Prefabrik

Meteksan Savunma

Meteksan Matbaa

PERAKENDE VE TURZİM.jpg (6.88 MB)Perakende ve Turzim

Tepe Home

Tepe Betopan

Sports International

Bilintur

Bilkent Otel

Bil SigortaYÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ.jpg (33 KB)Yönetim Destek Hizmetleri

BİLBAKKURUMSAL HİZMETLER GRUBU.jpg (19 KB)Kurumsal Hizmetler Grubu

BCC Catering

Tepe Servis

Tepe İş sağlığı ve Güvenliği
İŞTİRAKLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ.jpg (37 KB)İştirakler ve Yatırım Şirketleri

TAV Havaalanları

TAV Yatırım

İDO

Tepe Emlak