sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Lipsi Tabure

Ürün Kodu : 1003170
1.262,50
Kargoya Planlanan Teslimat
:
18.08.2022
4.JPG (45 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Metin Nergiz’in sade ve zarif tasarımının Sapelli masif ahşap ile hayat bulduğu Lipsi Tabure, hem ev, hem de bahçede kullanım için oldukça uygun, kaliteli ve doğal görünümlü bir parça.

  Özellikle doğal bir görünüme sahip mekânların dekorunu şık bir şekilde tamamlayacak olan Lipsi, yaşam alanlarında estetikten ödün vermeyenler için ideal.

  G:63 x D:35 x Y:44 cm ölçülerinde gelen Lipsi Tabure; doğal, dayanıklı ve aynı zamanda dekoratif kullanıma da elverişli olan Sapelli masif ahşap kullanılarak üretilmiştir.

 • Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.