Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Myruf Sallanan Koltuk Koyu Kumaş

Ürün Kodu : 1001921
22.983,30
13.790,00
Kargoya Planlanan Teslimat: 29.06.2024
WhatsApp Görsel 2023-10-16 saat 17.43.51_6377fa8f.jpg (38 KB)

Kendinizi rahat hissedebilmeniz için özel olarak üretilmiş Myruf Sallanan Koltuk modeli; ahşap ayak üstüne %100 pamuk kumaş döşeme olarak üretilmiştir.


Nerelerde Kullanılabilir? Dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ürün Ölçüleri Genişlik: 81 cm, Derinlik: 93 cm, Yükseklik: 103 cm; İç Koltuk Ölçüleri: Genişlik: 63,5 cm, Derinlik: 55 cm, Boy: 9,5 cm, Koltuk Yüksekliği: 45 cm
Ağırlık Ürün ortalama 16 kg'dır.
Kullanılan Malzeme Ayak: Kayın Kereste, Oturma Bölümü: Koyu Gri Kumaş
Ortalama Teslim Süresi 14 iş günü içerisinde üretimi tamamlanmaktadır.
• Dekoratif, sağlam, kullanışlı ve şık dokunuşları sayesinde evinizin veya ofisinizin her yerinde koltuk modellerimizi kullanılabilirsiniz. Ergonomik ve özel tasarım koltuk modelleri ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna modern bir görünüm kazandırır.
• Demonte olarak gönderilmez, bağlantı noktaları sağlamdır, sallanmaz kolayca kullanabilirsiniz.
• Masif ahşap kullanılan modellerimizin tamamında sanayi tipi faturalı ağaçlar kullanılmaktadır. Ahşap ürünlerimizin hammaddeleri, Tarım ve Orman Bakanlığı ihalelerinden temin edilmektedir.
• Ürünlerimiz, kumaş kaplamalı olduğu gibi, kısmen kumaş kaplamalı olarak da farklılık sunabilir. Koltuk ürünlerimizde kullanılan kumaşlar farklı renk seçenekleri ile birlikte 1.Sınıf kalite suni deri ve 1.Sınıf özel kumaştır.
• Ürün yüzeylerinin nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Yüzey özelliğinin bozulmaması için temizlik esnasında kimyasal ürün kullanılmamalıdır.

Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.