sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
%40 indirimli
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Pacıflex Yatak 90*200

Ürün Kodu : 1001723
3.233,33
1.940,00
Kargoya Planlanan Teslimat
:
20.09.2022
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Yataklarda kullanılan süngerler çok farklı çeşitlerde olup, farklı konfor ve destek özellikleri sunmaktadır.

  Kuş tüyü sünger özel yapısı ile kullanıcıya yumuşak bir dokunuş hissi veren aynı zamanda omurgayı da desteklemektedir.

  Özel olarak geliştirilmiş, çökmeye karşı dayanımı arttırmak amacı ile ısıl işleme tabi tutulmuş bonel yay sistemleri yatağınızın ilk günkü konforunda

  uzun yıllar bozulmadan kullanımı için tasarlanmıştır. Yüksek karbonlu çelikten imal edilen helezonların çelik spiral tellerle birleştirilerek yatağın iç yapısı oluşturulmaktadır.

  Metre karede 112 adet helezon içermektedir.

  DREAMTOUCH_PACIFLEX_WEB.jpg (107 KB)

 • Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garantinin geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol ediniz. Bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Montajı yapılan ürünlerin iadesi alınamaz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.