sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
%40 indirimli
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Sensaloft Yatak 100*200

Ürün Kodu : 1001737
4.216,67
2.530,00
Kargoya Planlanan Teslimat
:
20.09.2022
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Yataklarda kullanılan süngerler çok farklı çeşitlerde olup, farklı konfor ve destek özellikleri sunmaktadır.

  Kuş tüyü sünger özel yapısı ile kullanıcıya yumuşak bir dokunuş hissi veren aynı zamanda omurgayı da desteklemektedir.

  Paket yay sistemlerinde, klasik yay sistemlerinden farklı olarak yay, helezonlar küçük paketler içerisine yerleştirilmiştir. Böylece yaylar birbirinden bağımsız hareket edebilmektedir.

  Bu şekilde hareket serbestliği klasik yaylara göre bir çok avantaja sahiptir. Serbest olarak hareket eden yaylar , yatağın kullanıcıyla her noktasından temasını sağlarlar ve vücut

  ergonomisine uygun bir yapı olıuşturur. Yatak ile kullanıcı arasındaki temas yüzeyini arttırdığından vücuda uygulanan basınıcı minimize ederek kan dolaşımını rahatlatır. Daha konforlu ve sağlıklı uyku ortamı sunar.

  Paket yay sistemleri, diğer yay sistemlerine göre 2 kat daha fazla yay adedi , 3 kat daha fazla çökme dayanımı ve daha uygun hijyen özelliklerine sahiptir. Bağımsız hareket eden yaylar

  sayesinde eşlerin gece boyunca birbirlerinin hareketlerinden etkilenmesini engellemiş olur.

  DREAMTOUCH_SENSALOFT_WEB.jpg (129 KB)

 • Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garantinin geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol ediniz. Bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Montajı yapılan ürünlerin iadesi alınamaz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.