sadsad x
asdasd
Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu beyan Tepe Home’un gizlilik ve güvenlik politikasını içerir. Tepe Home olarak önceliklerimizden biri de siz değerli müşterilerimizin/Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamaktır. Bilgilerinizin güvenliği bizim için öncelik taşımakta ve yasalara uygun olarak korunmaktadır.

Müşterilerimizin/Kullanıcılarımızın TepeHome.com.tr'ye (kısaca “internet sitesi” olarak anılacaktır.) üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemler ve diğer tüm hususlarda aşağıdaki esaslar belirlenmiştir.

  • Size daha iyi hizmet verebilmek adına, internet sitemize üyelik veya sitemiz üzerindeki çeşitli formların doldurulması suretiyle üyelerimizin bir takım kişisel bilgileri (ad-soy ad/firma ünvan ve bilgileri, adres, telefon veya e-posta adresleri gibi) tarafımızca toplanmaktadır.
  • Yukarıda yer alan bilgiler Firmamız ile Bilkent Holding A.Ş., mevcut ve ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri, ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyecekleri üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından, kampanya bilgileri, size özel teklif ve promosyonlar, tanıtım, reklam, satış, pazarlama, mağazalarda yapılacak etkinliklerin sizlerle e-posta, SMS, internet, telefon ve benzeri diğer iletişim araçları ile, her türlü tanıtım, bilgilendirme, reklam, ve diğer amaçlarla paylaşılması için kullanılacaktır. Siz değerli üyelerimizin bu gibi bilgilendirmeleri alıp almama konusunda seçim yapma hakkı bulunmakta olup; sitemiz üyelik formunun doldurulması esnasında bu tercihi yapabilir, üyelik işlemleriniz sonrasında ise bu seçimi değiştirebilirsiniz. Aksine bir yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe Firmamızın tarafınıza yönelik belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.
  • Müşterilerimize/Kullanıcılarımıza ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sınırlamalar çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde talep edilmesi halinde, yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile müşterilerimizin tüm hakları gözetilerek ilgili kişi ve/veya kuruluşlara açıklanabilir.
  • Bilgi ve işlemlerin mahiyetine göre bilgilerin gizliliği, işlem güvenliği Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmış ve sağlanmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Tepe Home’dan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak müşterilerimiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir.
  • Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.
  • Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler internet sitemizden tamamen bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya sistem aracılığıyla ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartınızla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenememekte ve hiçbir şekilde sitemizin veya sitemizin işbirliği içinde olduğu şirketlerin sunucularında tutulmamakta olup; yalnızca bilgisayarınız (tarafınız) ve bankanız arasında görüntülenebilmektedir.
  • Kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda öncelikle sayfanın İnternet adresinin http’den https’e dönüştüğünü kontrol ediniz. Tepe Home Mağazalarına e-posta, faks veya mektup ile göndereceğiniz mesajlarınızda ve/veya müşteri hizmetleri ile yapacağınız telefon görüşmelerinizde kredi kartı numaranızı ve bu karta ait şifre/güvenlik kodu/son kullanım tarihi vb. gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız.
  • Sitemizin diğer web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelerin gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerlidir; sitemizden reklam, banner, içerik görmek amacıyla veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan sitemiz sorumlu değildir.
  • Tepe Home’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, TepeHome.com.tr'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Tepe Home’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • "Gizlilik ve Güvenlik Politikası" hükümleri Tepe Home tarafından istenildiği takdirde internet sitesinde yayınlanmak veya kullanıcılara elektronik posta yolu ile gönderilmek suretiyle değiştirebilir. İşbu “Gizlilik Politikası” hükümlerinden herhangi birisinin değişmesi halinde ilgili değişiklikler, değişikliğin yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Üye, revize edilmiş Gizlilik Politikası’nın elektronik olarak web sitemizde duyurulmasının, kendisine yapılan gerçek bildirim olduğunu kabul etmektedir.

Lütfen, web sitemizi ve/veya hizmetlerimizi kullanmakla bu Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Tepe Home Mobilya Ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 
Adresi   : Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent/Ankara
Telefon : 4446999
Eposta :   iletisim@tepehome.com.tr

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletisim@tepehome.com.tr mail adresinden veya 4446999 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.