sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
Tepe Home İade Prosedürü

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardan olup ilgili yasal mevzuat hükümleri uygulanmaktadır.

 

İadenin, satın alınan ürünün teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Kullanılan ve/veya montajı yapılan ürünlerde 14 gün içinde olsa dahi iade işlemi yapılamaz.

 

İade talebinizin kabulü için ürünlerinizin kullanılmamış, tüm standart aksesuarları ve parçaları ile ambalajı içinde eksiksiz ve hasarsız iade edilmiş olması gerekmektedir. Montaj ve kurulumu yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilemez.

 

Ürünü tarafımıza ARAS KARGO anlaşmalı kargo kodumuz 1528241931630 ile Tepe Home tarafından gönderimi yapılan ürünlerde Üniversiteler Mh. Beytepe Köyü Yolu No:5 Bilkent Çankaya ANKARA adresine,  fatura üzerinde farklı bir gönderici ad ve adresi mevcut ise belirtilen bu adrese iade etmeniz gereklidir. Farklı kargo firması ile gelen iadelerin ödemeleri tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

 

Yapılacak değerlendirme sonrası iade prosedürüne uygun iade edilmiş olması halinde, ürün bedeli tahsilat şekline uygun olarak geri ödenecektir.

 

GARANTİ ŞARTLARI


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde Tepe Home ile iletişime geçmeden ödeme yapmayınız.

Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte size sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.


Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır.


Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve  Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı/arızalı çıkması halinde 0850 255 4747 bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.