Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Venux Orta Sehpa Siyah Ayak

Ürün Kodu : 1003903
10.542,90
7.380,00
Kargoya Planlanan Teslimat: 10.03.2024
WhatsApp Görsel 2023-10-16 saat 17.43.51_6377fa8f.jpg (38 KB)

Minimalist bir tasarımla üretilen Noguchi Orta Sehpa özel dizayn ahşap ayak ve şeffaf camın uyumu ile evlerinize çok yakışacak.


Nerelerde Kullanılabilir? Salon, oturma odası dekorasyonlarında veya dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ürün Ölçüleri Genişlik: 110 cm, Derinlik: 80 cm, Yükseklik: 40 cm
Ağırlık Ürün ortalama 23 kg'dır.
Kullanılan Malzeme Ayak: Mdf, Tabla: Şeffaf Cam
Ortalama Teslim Süresi 14 iş günü içerisinde üretimi tamamlanmaktadır.

• Evinizin veya ofisinizin her yerinde dekoratif, sağlam, kullanışlı ve çok fonksiyonlu orta sehpa olarak kullanılabilir. Tasarım orta sehpa modelleri ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna şık bir görünüm kazandırır.
• Demonte olarak gönderilmez, bağlantı noktaları sağlamdır, sallanmaz kolayca kullanabilirsiniz.
• Masif ahşap modellerimizin tamamında sanayi tipi faturalı ağaçlar kullanılmaktadır. Ahşap ürünlerimizin hammaddeleri, Tarım ve Orman Bakanlığı ihalelerinden temin edilmektedir.
• Cam içeren ürünlerimizde, güvenli cam (temperli cam) kullanılmaktadır.
• Ürün yüzeylerinin nemli bez ile silinmesi yeterlidir. Yüzey özelliğinin bozulmaması için temizlik esnasında kimyasal ürün kullanılmamalıdır.

Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir.Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs.hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.