Menüyü kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Tepe

Holger Mutfak Arabası Golden Teak

Ürün Kodu : 1005372
6.685,71
4.680,00
Kargoya Planlanan Teslimat: 02.03.2024
WhatsApp Görsel 2023-10-16 saat 17.43.51_6377fa8f.jpg (38 KB)

Her Raf 20 Kg, Toplam Taşıma Kapasitesi 60 Kg'Dır.

Orta Rafta Ve Alt Rafta İyi Depolama, Kıvrımlardaki Gazın Altındakiler İçin Bir Çitle Donatılmıştır.

Kardeşlerle Aynı Havlu Askısı.

Dayanıklı Ve Sağlam: Interbuild Real Wood Ailesindeki Tüm Ürünler Gibi, Mobilya İçin Mükemmel, Dayanıklı Özelliklere Sahip Fsc Sertifikalı Akasya Sert Ağacından Yapılmıştır. Eşsiz Sıfır Voc Sert Balmumu Yağımızla Doğal Olarak Yağlanmıştır, Gıda İle Temas İçin Test Edilmiş Ve Onaylanmıştır

Çok Yönlü: Mutfak Arabası Mutfak, Banyo, Oturma Odası Ve Yatak Odası Ve Hatta Balkonunuz Arasında Hareket Etmeyi Kolaylaştırır - Mutfak Gereçlerinin Ve Lezzetli Yemeklerin Rahat Taşınması.

4 Mevcut Renk, Evinize Uyum Sağlamanızı Kolaylaştırır.

Kolay Montaj - Gerekli Tüm Aksesuarlar Akıllıca Organize Edildiğinden, Depolama Arabasının Montajı Kolaydır.

Hızlı Bir Şekilde Monte Edebilirsiniz.

Ürün tedarikçi firma ürünü olup, firma tarafından gönderilecektir. Kurulum,montaj hizmet kapsamında değildir.Ürünler üretici firmaların garantisindedir. Garantinin geçerli olabilmesi için teslimat esnasında kontrol ediniz.Hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız.Her ürün için geçerli olan garanti şartları birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır.Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir.Ürün alıcıya teslim edildikten sonra;taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde garanti kapsamı dışına çıkacaktır.Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir.Montajı yapılan ürünler iade alınmaz.