sadsad x
asdasd
%20 indirimli Yeni
Daha Büyük Göster

Natura Konsol

Ürün Kodu : NTR01KN844
11.995,30
9.596,25
Kargoya Planlanan Teslimat
:
06.08.2021
1.png (10 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montaj Şeması
 • 2 YIL GARANTİLİDİR.
  Modern hayatın yarattığı şehirleşmeden uzaklaşarak, salonlarının her bir köşesinde doğayı hissetmek isteyenlere özel bir ürün gamı sunuyor.

  Konsol kapaklarında dikkati çeken kullanılan siyah hazeran görünümlü detaylar zarif ve natürel bir uyum yakalıyor.  Modern şehir hayatından biraz da olsa uzaklaşıp, doğayı evinde yaşamak isteyenler için tasarlanan Natura koleksiyon; doğal malzemeleri, fonksiyonel çözümler sunan yapısı, şıklık katan ayrıntıları içinde harmanlayarak eşsiz bir atmosfer yaratıyor.

  Konsol meşe kaplamadır.

  Genişlik : 200 cm
  Derinlik : 50 cm
  Yükseklik : 90 cm
 • "Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garantinin geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol ediniz. Bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Montajı yapılan ürünlerin iadesi alınamaz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.