sadsad x
asdasd
5.jpg (56 KB)
Yeni
Daha Büyük Göster
3D
İNCELE
X

Patrizia Açılır Yemek Masası 160Cm

Ürün Kodu : PTR01MS791
7.120,00
Kargoya Planlanan Teslimat
:
21.07.2022
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Montaj Şeması
 • Yükseklik:75,9cm

  Derinlik:90cm

  Genişlik:160cm

  Patrizia açılır yemek masasının düz yüzeyleri yonga levha malzeme olup ayakları kayın masiftir ve üzerine su bazlı boya uygulanmaktadır.

  Masa eteği MDF üstü kayın kaplamadan oluşur. Masa açıldığında uzunluğu 1600 mm’den 2000 mm’ye ulaşır.

  Masa tablasının dar kenarlarının alt kısmında tutma yerleri mevcuttur. Tutma yerlerinden çekildiğinde masa rayı otomatik olduğu için masa tek hamlede açılır.

 • Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garantinin geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü kontrol ediniz. Bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo firması ekstra taşıma bedeli istemesi halinde ödeme yapmayınız. Her bir ürün için geçerli olan garanti şartları ürün ile birlikte sunulan Garanti Belgesi üzerinde yazılıdır. Garanti kapsamı yasal mevzuat ile belirlenmektedir. Ürün alıcıya teslim edildikten sonra; taşınma, taşıma ve kullanım sırasında oluşan hasar ve arızalar, kullanım kılavuzunda yer alan bilgilere aykırı kullanımdan kaynaklı hasar ve arızalar, ürüne teknik ekibimiz dışında montaj ve müdahale yapılması vs. hallerde ürün garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Garanti süresi içinde olmakla birlikte garanti kapsamı dışındaki işlemler ve Tepe Home garanti süresi sona erdikten sonra yapılacak tüm işlemler ücrete tabidir. Montajı yapılan ürünlerin iadesi alınamaz.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.